Találatok: 1 - 10 / 14
1. oldal / 2

Átalakítók

Equip EQUIP118911 HDMI-HDMI átalakító, anya/apa, 90 fokban elforgatható

Raktáron

Fogyasztói ár: 1311 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 1032 Ft

Termék részletes adatai

Equip EQUIP118908 HDMI-DVI átalakító (24+1); anya/apa; fekete

Raktáron

Fogyasztói ár: 1433 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 1128 Ft

Termék részletes adatai

Equip EQUIP118909 HDMI-DVI átalakító (24+1); apa/anya; fekete

Raktáron

Fogyasztói ár: 1433 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 1128 Ft

Termék részletes adatai

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310 Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1550 nm

A termék jelenleg nincs raktáron,...

Fogyasztói ár: 10717 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 8438 Ft

Termék részletes adatai

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550 Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1550 nm/RX1310 nm

Raktáron

Fogyasztói ár: 14289 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 11251 Ft

Termék részletes adatai

Nestron IP01 Passzív IP átalakító koax kábelhez; párban; 200 m

Raktáron

Fogyasztói ár: 16898 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 13306 Ft

Termék részletes adatai

Allied Telesis AT-SPSX AT 1 GBit/s Duplex LC- MultiM modul SFP

A termék jelenleg nincs raktáron,...

Fogyasztói ár: 30480 Ft
Fogyasztói ár áfa nélkül: 24000 Ft

Termék részletes adatai

1. oldal / 2